Ingen bild
Namn Christian Wiklund
Organisation S
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden   2003-01-01 - 2004-09-16
Kommunfullmäktige   2002-11-01 - 2003-12-01