Ingen bild
Namn Jonas Andersson
Organisation MP
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2010-11-01 - 2014-10-31
Kommunfullmäktige   2003-03-27 - 2006-10-24
Omsorgsnämnden   2003-01-01 - 2005-09-15