Ingen bild
Namn Anna-Lena Jacobsson
Organisation L
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2006-11-01 - 2008-09-18
Kommunfullmäktige   2002-11-01 - 2006-10-31
Kommunstyrelsen   2003-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och byggnämnden   2004-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och byggnämndens arbetsutskott   2004-01-01 - 2006-12-31