Ingen bild
Namn Ulla-Karin Lundgren
Organisation V
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2002-11-01 - 2004-10-29
Kommunstyrelsen   2003-01-01 - 2004-10-14