Ingen bild
Namn Gunvor Hultqvist
Organisation L
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden   2007-01-01 - 2010-04-16
Barn- och utbildningsnämnden   2003-09-11 - 2006-12-31
Barn- och utbildningsnämnden   2003-01-01 - 2003-09-11
Barn- och utbildningsnämndens arbetsutskott   2003-10-06 - 2006-12-31