Sandra Andersson
Namn Sandra Andersson
Organisation L
Mobil 073-831 16 33
E-post sandra.andersson@stromstad.se
   
Uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden   2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunala handikapp- och pensionärsråden   2019-01-01 - 2022-12-30
Kommunala pensionärs- och funkisråden   2019-12-12 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige   2019-09-19 - 2022-10-14
Tidigare uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden   2017-06-20 - 2018-12-31