Ingen bild
Namn Joar Alvdal
Organisation FI
Mobil 070 – 26 69 103
E-post joar.alvdal@stromstad.se
   
Uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden   2019-01-01 - 2022-12-30
Valberedning   2018-10-15 - 2022-10-14
Tidigare uppdrag Period
Barn- och utbildningsnämnden   2020-09-24 - 2020-10-29