Ingen bild
Namn Eugenia Eriksson
Organisation SD
E-post eugenia.eriksson@stromstad.se
   
Uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden   2019-01-01 - 2022-12-30
Tidigare uppdrag Period