Sven Nilsson
Namn Sven Nilsson
Organisation SD
E-post sven.nilsson@stromstad.se
   
Uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och byggnämnden   2019-01-01 - 2022-12-31
Tidigare uppdrag Period